Prominent & Leading Wholesaler from Ahmedabad, we offer arabian curtain runner, motorized curtains window automation, arebiyan curtain runner, ripple fold curtain tracks, jumbo silent curtain tracks and silent curtain track.
₹ 8 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Color | White |
| Usage/Application | Curtain Fittings |
| Shape | Round |
| Packaging | Packet |
| Length | 50 Meter |
Minimum order quantity: 400 Piece
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Home |
| Operating Type | Remote Control |
| Curtain Split Type | Horizontal |
| Color | White |
| Design | Plain |
| Motor Voltage | 240 V |
| Brand | KING HOME DECOR |
₹ 3 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Color | White |
| Usage/Application | Hanging Curtains |
| Brand | King home decor |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 130 / Meter Get Latest Price
| Type | Motorized |
| Material | PVC |
| Color | White |
| Motor Type | AC |
| Brand | Novo |
| Head Shape | Ripple Fold |
| Colour | White |
| Usage | Curtain Fitting |
Minimum order quantity: 850 Meter
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Operation | Cord Operated |
| Track Material | Aluminium |
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Size | 16 ft |
| Brand | King home decor |
| Usage/Application | Home and office |
| Type | Double Curtain |
| Track Type | Single Track |
₹ 520 / Piece Get Latest Price
| Type | Single Track |
| Usage/Application | Home |
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Brand | King home decor |
| Shape | Straight |
| 1 inch | 1.50 |
Curtain treck imported
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Curtain Fittings |
| Brand | Inported |
| Color | White |
| Quantity Per Pack | 100 mitar |
| Weight | 2 kg |
| Set Contains | Set |
| Country of Origin | Made in India |
| 1700 pis | 3kg |
Minimum order quantity: 3400 Piece
Curtain runner
₹ 200 / Feet Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Shape | Straight |
| Color | White |
| Type | Single Track |
Minimum order quantity: 16 Feet
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Operation | Hand Drawn |
| Type | Single Track |
| Track Material | Plastic |
| Track Type | Single Track |
| Usage/Application | Home |
| Material | PVC |
| Mounting | Ceiling Mount |
| Color | White |
| Track Length | 12 m |
| Shape | Round |
| Runner Type | Plastic Wheel |
| 1 inch | 1 kg |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 700 / Piece Get Latest Price
| Operation | Hand Drawn |
| Track Material | Aluminium |
| Track Type | Single Track |
| Mounting | Ceiling Mount |
| Track Length | 5.80 |
| Track Finish | White Powder Coat |
| Weight Capacity | 30 to 50 kg |
| Suitable Curtain Type | Blackout Curtain |
| Country of Origin | China |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Operation | Hand Drawn |
| Type | Cubicle |
| Track Material | Aluminium |
| Mounting | Ceiling Mount |
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Size | 16 ft |
| Brand | King home decor |
| Usage/Application | Homes |
| Weight | 1.450 |
Minimum order quantity: 1 Piece
Anand Chauhan (Owner)
King Home Decor
T.F. Shop -2, Samruddhi Residency, Raspan Char Rasta Road, Near Styam Complex, Nikol
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India