Wholesaler of a wide range of products which include electric curtain track round joiner and curtain tracks runner.
₹ 1500 / Feet Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Commercial / Large |
| Power Source | Electric |
| Mounting Type | Ceiling Mounted, Wall Mounted |
| Item Weight | 159 g |
| Colour | White |
| Prodcut Capacity | 90 |
Minimum order quantity: 5 Feet
₹ 100 / Meter Get Latest Price
| Operation | Motorized |
| Hardware Type | Track |
| Track Material | Plastic |
| Material | Plastic |
| Track Type | Single Track |
| Finish | Glossy |
| Mounting | Ceiling Mount |
| Suitable For Rod | 16 mm |
| Track Length | 12 m |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Runner Type | Plastic Wheel |
| Pack Size | 1 Piece |
| Track Finish | White Powder Coat |
| Weight Capacity | Above 50 kg |
| Suitable Curtain Type | Pleated Curtain |
| Country of Origin | China |
We are engaged in offering Curtain Tracks Runner clients. Our range of all products is widely appreciate our clients.
Anand Chauhan (Owner)
King Home Decor
T.F. Shop -2, Samruddhi Residency, Raspan Char Rasta Road, Near Styam Complex, Nikol
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India