Pioneers in the industry, we offer motorized curtain runner, pvc white ripple fold runner, hand operated curtain tracks, folding curtain moterized overlapper, m track curtain channel and curtain tracks from India.
₹ 8 / Piece Get Latest Price
| Type | Single Track |
| Usage/Application | Curtain Tracker |
| Material | PVC |
| Color | White |
| Shape | Trishul |
| Quantity Per Pack | 850 Piece |
| Length | 50 Meter |
₹ 3.8 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Usage/Application | Curtain Fittings |
| Shape | Trishul |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 1700 Piece
This Company Established in year 2020 in Ahmedabad, Gujarat, 382350 . We are the " KING HOME DECOR" We are the wholesaler who deals in Curtain Motor and Curtain Traccks , Curtain Track Jointer, Curtain Accessories , Curtain Socket , Curtain Hooks. The CEO name is " Anand Chauhan"
₹ 100 / Feet Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| Type | Double Curtain |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Size | 6 Feet |
| Usage/Application | Folding Curtain Moterized Overlapper |
| Finish | Polished |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Color | White |
| Brand | Dooya |
| Transport Package | Carton |
| After-sales Service | YES |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 320 / Piece Get Latest Price
| Operation | Cord Operated |
| Type | Single Track |
| Track Material | Aluminium |
| Track Type | Single Track |
| Usage/Application | Home |
| Material | Aluminium |
| Mounting | Ceiling Mount |
| Color | White |
| Track Length | 12 m |
| Runner Type | Plastic Wheel |
| Track Finish | White Powder Coat |
| Weight Capacity | Up to 10 kg |
| Suitable Curtain Type | Pleated Curtain |
| Country of Origin | India |
| 0.850 | 16 ft |
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Type | Single Track |
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Size | 16 |
| Brand | Kd |
| Usage/Application | Home |
| Weight | 1.600 |
Minimum order quantity: 23 Piece
This Company Established in year 2020 in Ahmedabad, Gujarat, 382350 . We are the " KING HOME DECOR" We are the wholesaler who deals in Curtain Motor and Curtain Traccks , Curtain Track Jointer, Curtain Accessories , Curtain Socket , Curtain Hooks. The CEO name is " Anand Chauhan"
₹ 150 / Feet Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Color | White |
Minimum order quantity: 50 Feet
₹ 800 / Piece Get Latest Price
| Runner Length | 120 cm |
| Runner Width | 40 cm |
| Material | Polyester |
| Usage/Application | Cloth Hanger |
| Shape | Round |
| Quantity Per Pack | 850 Piece |
| Color | White |
| Usage | Hang Curtain |
| Roll Length | 50 Meter |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 5 / Piece Get Latest Price
| Accessory Type | Curtain Hook |
| Material | PVC |
| Finish | White |
| Usage | Home, Hospital, Banquet Hall, Hotel |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
| Pack Size | 12 Piece |
| Color | White |
Minimum order quantity: 850 Piece
This Company Established in year 2020 in Ahmedabad, Gujarat, 382350 . We are the " KING HOME DECOR" We are the wholesaler who deals in Curtain Motor and Curtain Traccks , Curtain Track Jointer, Curtain Accessories , Curtain Socket , Curtain Hooks. The CEO name is " Anand Chauhan"
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Application | Machine Tools |
| Belt Thickness | 11 mm |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Packaging | Packet |
| Usage | Curtain Motor Belt |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 17 / Piece Get Latest Price
| Material | Zinc |
| Color | Whait |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Design | Fency |
| Shape | Round |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Accessory Type | Curtain Holder |
| Type | Double Curtain |
| Finish | White |
| Material | PVC |
| Usage/Application | Cloth Hanger |
| Usage | Hotel, Home, Office, Banquet Hall |
| Mounting Type | Hook On |
| Shape | Round |
| Pack Size | 2 Piece |
| Color | White |
| Design Style | Classic |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 50 / Meter Get Latest Price
| Material | Polyester |
| Usage/Application | Curtain |
| Size | 1/2 inch |
| Type | Single Sided |
| Color | White |
| Brand | Inported |
| Shape | Straight |
| 100 mitar rool | 3 kg |
Anand Chauhan (Owner)
King Home Decor
T.F. Shop -2, Samruddhi Residency, Raspan Char Rasta Road, Near Styam Complex, Nikol
Ahmedabad - 382350, Gujarat, India